Poznajmy się lepiej - hobby, zainteresowania

Offtop MCbx 01-01-1970 50778 260
05-11-2005 09:02
Że niby co KAŁObrązowej?? To choinka??
05-11-2005 18:47
Choinka, tylko że barwy gównianej. Najprawdziwsza.
moim dziełem było zas umieszczenie mikołaja na łyżwach tak, żeby przypominał skejta.
Jeszcze w poprzedniej budzie ktoś rzucił na tapety w informatycznej zdjęcie jednego z nauczycieli matematyki z podpisem "UWAGA, ZBIEGŁ ŚFIR, UZBROJONY I NIEBESPIECZNY" :).
A ja sam rzucałem zdjecia z OGRISH czy ROTTENu. I fajnie było widzieć zdziwienie nauczyciela informatyki widzącego na pulpicie kobitkę w ciązy potraktowaną przez pociąg, czy główkę bez ciała :). Jeszcze takie debilne zabezpieczenie - zablokowane było zmienianie tapet z apletu panelu (prawym na pulpit -> właściwości), ale z IE można było dodawać ile tapet wlezie.
06-11-2005 10:30
u nas tesz tak robili na tapete dają rozprutego bachor albvo puł czaszki z wnęcznościami było fajnie
06-11-2005 13:59
Rozpruty bachor nie jest aż tak widowiskowy, jak kobieta w ciąży na torach :)
Popularne było też przełączanie myszek/klawiatur/monitorów pod sąsiedni komputer i odwrotnie. Kompy stały blisko siebie, to można było przełaczać. Potem taki się dziwił, że ktoś mu mychą steruje.
Albo inna sprawa:
1. bierzesz VNC
2. Bierzesz ResHaka lub inny edytor zasobów
3. Zmieniasz, by VNC wyglądał jak wskaźnik klawiatury (takie PL w Win98).
4. we wszystkich kompach na informatycznej instalujesz swoje VNC, dajesz na Autostart REJESTREM (nie w menu Start), wyłączasz wskaźnik klawiatury.
4a Możesz także "zasyfić" komputer w bibliotece czy u dyrka :)
5. Dajesz skomplikowane hasełka
6. Przygotowujesz sobie dyskietkę z Viewerem, numerami kompów i hasełkami
7. Trzymasz za "jaja" całą szkołę :) siadasz w bibliotece, i sterujesz kompem w informatycznej, czy u dyrka :D. Normalnie widzisz pulpit, masz mychę, klawiaturę itp.
06-11-2005 15:57
tzn Backdory :D?? Ja to czasami tak robie infekuje komuś kompa troojanem i przejmuje absolutną kontrole nad kompem :D
a ci to jest za progrAm ten VNC?? norton comander??
06-11-2005 17:21
to jest program do zdalnej admininstracji, nie trojan. dzięki temu antywiry go nie rozpoznają.
06-11-2005 20:11
aa ;]tzn ,że odpale to w budzie usią de w domku i zaczne kontrolować całego kompa??
jak tak to fajjjnie a morzna zrobić formata??:D
07-11-2005 23:14
Nie, tylko w obrębie LANu. Siadasz w bibliotece i partolisz sprawdzian komuś w informatycznej :).
08-11-2005 18:17
Ja osobiście samemu pisałem sobie trojana, na wlasne potrzeby, wlasne opcje... nie wykrywalny... troche zabawy i zgasi / odblokuje port w trakcie instalacji wbudowanego firewalla w win xp... :]
08-11-2005 21:34
a ja znalazłem oś identycznego jak mówi adminek programik składa się z klijęta i serwera
wysyłam go komuś on na to klika wpisuje jego ip i wualaB) przejmuje absolutną kontrole nad kompem :D więc jak ktuś chce taki programik to moge wysłać :D
08-11-2005 22:29
To się nazywa po prostu "Trojan"
09-11-2005 22:40
A co ale t taki nie zwykły trojan usunąć go morzna tylko formatem robi swoje 5 kopji i je kontroluje jak jedna zostaje skasowana robi następną kontroluje sieć i rozsyła spam nie wykrywa go żaden antywirus bo nie ma jak poprostu jest traktowana jak zwykła plikacja (usługa sieciowa)/(systemowa)/(urzytkownika) i niewykrywalna nawet jak bezpośedoo przeskanuje plik nic se z tego nie robi nawet anty wiren kit 2005 ani bitdefender8profesional+ niedaje sobie rady tojest backdor tylko (,,{legalny??}'')
09-11-2005 22:46
Gracjan ma rację, SVCHost jest normalną usługa systemową działającą na Windows XP. Normalnie SVCHost kontroluje działanie aplikacji i obsługuje błędy. Jeżeli zas wyda się mu odpowiednie polecenia, może wykonywac nieco inne zadania.
09-11-2005 23:11
tylko ten ma chyba jakieś błędy:D
10-11-2005 10:10
No pieknie, ale troche zesliscie z tematu. Moze lepiej zalozyc osobny post i w nim rozmawiac na takie tamaty ? B)
Nie możesz zobaczyć mojego opisu, ponieważ masz za starą wersję przeglądarki.
10-11-2005 17:21
zjechaliśmy?? (racczej niee) moje zainteresowania to Hakerstwo i trojany:smilewinkgrin:
10-11-2005 17:27
Faktycznie, nowy post założyć  można... tu już jest 5 stron ;)
10-11-2005 18:09
no nie musiy przecież prześcignąć ten zamknięty temat
10-11-2005 18:14
Słuchajcie, ten temat ma RZECZYWIŚCIE jakiś Overflow :)
Czyli się przepełnia - autorem tematu byłem ja, o czym świadczy wpis w liście forów, tymczasem jako pierwszy jest post Sacull'a, który wpisał się 2gi lub 3ci.
10-11-2005 18:17
sorqa to bywa mylące zaraz to zmienie

Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.