Poznajmy się lepiej - hobby, zainteresowania

Offtop MCbx 01-01-1970 50645 260
14-11-2005 19:41
QUJON:p!!! podświadomie czy świadomie podswiadomiością czyli tak ,że na posczątku nie miałeś ,żadnego planu rysunku a świadomie to tak jak byś wybrał spejalnie program i obmyślał co ma na nim bećB)
14-11-2005 22:16
Ja nie startowałem z programem do 3D ni z żadnym pomysłem! Ja po prostu z słuchawkami na uszach wymknąłem się sile grawitacji :), po czym miałem kilka takich chorych filmików, tą scenę zapamiętałem więc odtworzyłem. Tak samo poprzedni obraz (ten z latarnią) przedstawia "Domek dla ptaków", ale ja nie wiem, jak to może być domek dla ptaków! Tak mi wpadło do mózgu, że to "Domek dla ptaków" i jest.
14-11-2005 23:50
a to to jest  domek dla ptaków??:lol:chyba jakiś pytonozaurów:lol: mi to wykgląda na swiątynie sera a nie na domek dla ptaków:D
15-11-2005 09:12
ja SAM nie wiem, czemu to jest domek dla ptaków!
15-11-2005 16:47
a może karmnik??:D
15-11-2005 18:43
A skund ja mogem wiedzieć??
15-11-2005 22:08
p
y
ta jak mi wyszedł post??
a
j
m
i
s
i
ę
a ja ci się:D
adminku cyba się nie obraziłeś??
15-11-2005 23:17
Ciekawa kompozycja :).
16-11-2005 00:05
jaka cieka co masz okres??:D (żarcik) taki dziwny jest ten php
16-11-2005 17:31
Odnośnie grafiki i tego mózgotrzepa - jak wymienialiśmy się, kto wie więcej o użytkownikach (załatwiłeś Elektryka :) ), to zapuściłem sobie "sesyjkę" transową na temat Admina! Wyszło mi, że pierwsze 3 litery nazwiska to OLE, z tym że do tej trzeciej bym się czepiał.
->Admin
Jak chcesz, to usunę, spoko. To tylko w celach sprawdzenia dokładności pomiaru :). Tzn. intensywności trzepnięcia neuronami :)
16-11-2005 17:52
Oleksy??:D
19-11-2005 21:34
see this one...
Jasność podkręcaj dopóki nie zobaczysz zarysów ramy okna.
19-11-2005 22:44
Bardzo ładnie!! to jest jeden z tych niewielu normalnych gdzie niema krwi flaków i ludzkich bąź nie ludzkich ciał
19-11-2005 23:36
Gdybyś wiedział, jak wyglądała cała wizja. Obudziłem się rozdygotany, bo nie codziennie można doświadczyć na własnej skórze dylatacji i akceleracji czasu, wrośnięcia w podłogę na wysokość kolan i upojnych chwil w komorze próżniowej :). W każdym razie takie surrealistyczne wizje starych filmów, znikających w nich osób (ostatnia scena na grafice), na przemian z paraliżem, jakimś łysym mutantem za szybą, kompielą w lodzie ze wszystkimi odczuciami... to może dobić. Tak paskudnego Matrixa jeszcze nie miałem.
Uwaga, stany transowe wywoływane dźwiękiem są niebezpieczne dla życia, zdrowia  i wiecznego zbawienia (to mam już przechlapane :D ).
20-11-2005 18:19
czyli mam rozumieć ,że słuchałeś głośno muzy przesco przeszłeś do innego wymmiaru i spędziłeś dużo czasu w kompoże gazowej gdzie były łyse mutanty a ty nie miałeś nóg??
20-11-2005 18:50
Z tym, że to nie była tylko muza, a obrazy wraz z innymi odczuciami zmieniały się jak w horrorze. poczytaj sobie o hipnozach, stanach świadomości itd, polecam stareńką książkę: Lech Emfazy Stefański (i Michał Komar?)- "Od magii do psychotroniki". Stefański poświęca tam całkiem spory rozdział na temat wpływów sygnałów akustycznych na człowieka. Gość ten (on nie był całkowicie normalny) w latach 70tych i 80tych urządzał kursy, na których praktykowano np. OOBE czy świadome śnienie. Osoby po takich kursach podobno stawały się jakieś "rozdygotane psychicznie" itd. Jednym słowem - fabryka wariatów.
20-11-2005 21:35
TO JA TEŻ CHCE TAKI KURS czyli zachipnotyzowałeś się dzwiękiem?? jak to masz w mp3 to dawaj :lol: na emaila będe wariatem :jupi:
20-11-2005 23:49
Nie jestem pewien, czy moge dawać tak na publiku, ale dla początkujących jest doskonały program BrainWave Generator. Ściągnij, to nie jest duże, przeczytaj README, to z reguły rozwiązuje wszystkie problemy. Tutaj ważne jest, żeby sobie "tor" otworzyć. Czyli za pierwszymi razami może być d..a, a potem zaczniesz się "zagłębiać". U mnie to nie było przyjemne. Regularnie miewałem senne koszmary, w końcu do tego przywykłem, a nawet z masochistyczna rozkoszą oglądałem te "nocne filmiki" :).  Z tym jest trochę jak ze stereogramami: osoba, która pierwszy raz widzi obrazek, nic nie odczyta, ale po długich sesjach nad obrazkiem bryła w końcu mu się ukaże.
Można jeszcze puszczać pod muzę, ja tam pod kawałki Nightwish, Type O Negative itd..., ale jak kto lubi, muza sprawuje się dobrze jako taki "otwieracz do puszki mózgowej" :).

UWAGA! Jakby się coś działo, nie biorę odpowiedzialności! Jak każdy diler narkoli się usprawiedliwiam :).

P.S. Zimne, nie?
21-11-2005 17:12
mam to ale troche się tego boje czy to szkodli?? bp 10 minutach mie strasznie bolała głowa i straciłem na jaiś czas poszucie czasu jakoś się dziwnie cuju teraz dlamnie wszstko jest jakieś nokturne i jednocześnie stare i zwyczajne bardzo dziwne niewiem co się dzieje to jest hyba jakieś głupie nie??
21-11-2005 22:03
10 MINUT! U mnie dawka wstrząsowa wynosi 7!
CZAS - zdarza się.
Bóle głowy - znaczy, że masz nieco przesunięty zakres częst. słyszalnych (zdarza się). Chyba, że to ja mam przesunięty, i kuzyn miał normalny, bo miał to samo.

Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.