Poznajmy się lepiej - hobby, zainteresowania

Offtop MCbx 01-01-1970 50283 260
03-12-2005 12:09
ja teraz mam jakieś dziwne sny napisze ci w pw
03-12-2005 13:01
Jak jesteś np. na pomiarach w rzeźni, to jasne, że później się to będzie śniło. Pozostaje tylko kwestia lubienia tego bądź nie.
03-12-2005 23:56
sny gdzie jest krew flaki i mięso ludzkie żadko mi się śnią ale nigdy mi się nie zdażyło wżeszczeć częściej są takie jak ci napisałem;)ale nikomu ani słówka:p
04-12-2005 18:45
spoxik, a wrzeszczenie było efektem ubocznym.
Najmniej inwazyje jest, i najsłabsze, synchro-theta. Mój kumpel wpadł przypadkiem na kasety z tym, jest to chyba 6 kaset magnetofonowych produkowanych w latach 80'tych przez polski Athanor, nagrywane w Polskim radiu. Duży plus: nie ma kaca :D.
05-12-2005 18:47
temat nazywa się Poznajmy się lepiej co oznacza jak ktoś to preczyta:bigeek: pomyśli że jesteśmy masohisataminie wyżytymi wampirami kochającymi krew flaki horrory ludzkie masakry i  mięso robimy sobie szalone eksperymenty z głową i nie tylko ,,włamujemy'' się do własnej jaźni i podświadomośći i co więce osoba czytająca to pomyśli że my jesteśmy jacyś choży.
...
DOBŻE POMYŚLI:D:D:D:D:D:D:D
05-12-2005 20:08
Ja do tego przywykłem. To nie jest nic złego, że ktoś się interesuje psychotroniką. Wielu ludzi się tym interesuje. Szybka nauka, medytacja, metody Silvy, urządzenie Hieronymousa i "cudowne maszynki" Yale-Princtona (naprawdę działa), każdy miał jakąś styczność z takimi sprawami. Tylko nie każdy potrafi tego odpowiednio użyć.

Dodam otuchy: Nie jest najgorzej. Jest takie forum: sad**ta.ath.cx, gdzie są same psychole, a przede wszystkim antykatolicy. A i tak kto powiedział, że mnie tam nie ma? Mam aktualnie ok. 14 tożsamości w Inecie, wiec szukaj wiatru w polu.

Nasze rozmowy gonią użytkowników z forum??
I żebym Ci nie przypomniał, jak pogoniłeś Elektryka jego własnymi danymi :) !
08-12-2005 22:50
A co o tym myślisz?
09-12-2005 19:39
ładne tylko podłoga ci nie wyszłą mogłeś to zrobić tak że na podłodze są kraty a podnimi jakieś zielone gluty co fosforyzują i na ścianie ładnie wyszedł ślad krwi KOCHAM KREW!!!!
09-12-2005 20:57
Krew w Photoshopie. Rąbnęło się lW (cholera, znowu to lW) a potem rozmazało.
Kraty w Bryce wychodzą strasznie kiepsko, można zobaczyć na tej aparaturze na ścianie. Krata to kubik powleczony półprzezroczysta teksturą proceduralną, złożoną z 4 podtekstur, 2 metalowe, jedna matryca alfa, 1 bumpmap, którego działania nie widać.
12-12-2005 01:45
Obejrzałem niezły film. Daję ocenę 8.5/10. Tytuł: Kruk (The Crow). Punkty obciąłem właściwie za gówna, w jednym ujęciu widoczna "płaska" scenografia, i że nie jest to taka superprodukcja, ale ogólnie film jest dobry.
16-12-2005 22:44
trzeba obejżeć
16-12-2005 22:46
Ten temat ma już 9 stron, nie wiem czy to nie przesada... może założyć 2  a w tym nic już nie pisać ?
16-12-2005 23:04
niee a po co dobzie jest poczekamy aż dojedzie do 10 na nowy rok założy się nowy temato tej samej tematyce.

A WIDZISZ ADMINKU A MOGŁEŚ CZAT ZAŁOŻYĆ :D
16-12-2005 23:07
Po co czat, czasami widzę 3 userków online (doliczam siebie...)
16-12-2005 23:43
Jak konserwatywny to na maxa :D
17-12-2005 00:42
->Gracjan
Nie qmam :)
Ostatnio szukałem starych gier na eMule i znalazłem 6-letnią grę SANITARIUM. Niezłe, tylko duże (3CD). Coś takie TPP-Mystery-Detektywistyczna.
Przykładowy opis scenerii:
Idziesz sobie korytarzem w wariatkowie, w jednej celi jakiś gość wyrywa sobie włosy i paznokcie, na korytarzu jakiś pacjent tłucze zawzięcie głową w ścianę, na ścianie powstaje coraz większa plama życiodajnego płynu. Korytarz kończy się urwiskiem, z którego spada jakiś gość ze spodniami w... gruubo niewłaściwym miejscu :). z boku przed posągiem anioła wykrwawia się jakiś inteligentny-odwrotnie. I tak przez całe kilkanaście poziomów. Rozwiązuje się zagadki, walka rzadziej. Grunt to przeżyć.
Tak było w niedokończonej przeze mnie konwersj HL: Student-Strike. Najlepszą bronią były szpony tudzież siekierka i hajda na własną szkołę :). Największe chamstwo, jakie można było zrobić starej ?dobrej? budzie. :D

->Gracjan
Spotkałeś się w swojej budzie z czymś takim jak na filmiku? Ja tak. Mój kumpel miał jeszcze gorzej, bo został zwyzywany przy całej klasie. Bo nie miał zadania.
Odnośnie filmu, to zrobiłem ReEnkodę, bo był ciężko odtwarzalny.
17-12-2005 21:53
a czemu nie wracała na miejsce?? unas w budzie rto standard ale nie mówie o filmiku a o gże zrestą fimik też się zalicza
17-12-2005 23:23
Scenka z naszego liceum (Wszystkiego najgorszego dla prof. J, któa przeszła na emeryturę przesyła MCbx)
Pierwsza klasa Liceum, Human:
[wchodzi do klasy]
Dzien dobry. Jestem profesor ... J. Wyciągamy podręczniki i robimy zadania. tomek! Czemu masz podręcznik do pierwszej klasy?
T: Bo jestesmy pierwszą klasą!
J: Durniu! Masz kupić ten podręcznik co mówiłam!
Wszyscy jesteście osłami i trzeba wam wszystko wykładać. Dzisiaj przerobimy sobie całki. Kto pamięta pochodne z poprzedniej lekcji?
[nikt nie odpowiada]
J: [tonem obrażonej Zawszedziewicy (r)] Wczoraj zadawałam zadanie, mieliście wyliczyć pochodne, 4 strony zadań Nie macie?
Uczeń: nie umieliśmy dokłądnie... te pochodne to przecież żeśmy tak szybko przerobili... jedna lekcję...
J [doprowadzona do stanu wściekłości wrzeszczy na całą salę]: Kto zrobił zadanie?
[nikt nie podnosi ręki]
J [absolutna furia]: OSŁY NIEUKI LENIE PATENTOWANE!!! JA WAM DAM NIE ROBIĆ ZADANIA!!! [rzuca dziennikiem przez salę, X z ostatniej ławki uchyla się przed latającym obiektem] WSZYSTKIM WAM WPISZĘ PO DWIE JEDYNKI! NIE ZDACIE TEJ KLASY!!! [już łagodniej] Gdzie mam dziennik?
Uczeń: rzuciła pani...
J: [znowu wnerwiona] TO MI GO PODAJ OŚLE! POCHODNYCH NIE UMIESZ?
[uczeń ostrożnie wstaje z krzesła i podaje dziennik nauczycielce]
J: CZY JA KAZAŁAM CI WSTAWAĆ?
NUMER 1 - DWIE JEDYNKi
NUMER 2 - DWIE JEDYNKI
[kontynuuje wstawianie]
NUMER 3 - DWIE JEDYNKI..
Uczeń: ja mam jakieś próby z zadaniem
J: Pokaż...
[uczeń pokazuje zeszyt]
J: CO TU MASZ NABAZGRANE? TO NIE JEST UKŁAD NIEUKU! GDZIE MASZ KLAMRĘ?
NUMER 3 - DWIE JEDYNKI i dop, bo coś miałeś...
[kontynuuje do końca dziennika, wpisuje nawet nieobecnym]
Teraz przejdziemy do całek. Rozwiążmy zadanie 3.76.
Ponieważ licznik nie jest pochodną mianownika musimy obliczyć...
[lekcja trwa nadal, przerywana co jakiś czas wyproszeniem ucznia z sali, bo głośno oddychał, tudzież od niechcenia rzucenie kluczami w jakiegoś wesołka].

P.S. Pisałem wielokrotnie o gierce Student-Strtike. Oto screen z pierwszej mapy. Korytarz między gimnastyczną a skrzydłem sal 13-18. wprowadziłęm do HL masę innowacji, jak np:
- ofiary wyrywające się oprawcy
- zwiększona krwistość na ściany
- po zamordowaniu wyskakuje 10 punktowa apteczka w postaci serduszka (zerżnięte z Blood2), ale nie wyskakuje już w przypadku strzału w serce.
- możliwość palenia. Chyba nie papierosów :).]
- pisanie na ścianach (nie grafitti).
18-12-2005 22:16
Te liceum jest jakieś głupie nie??
18-12-2005 23:01
no, szedłem do mat infu, trafiłem do mat-fiz-rel - infy tyle co religii (2 lekcje / tydzień)

Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.