Poznajmy się lepiej - hobby, zainteresowania

Offtop MCbx 01-01-1970 50631 260
28-12-2005 21:34
Jestem zmuszony wykasować te posty... są poniżej krytyki... SIO na PW...
29-12-2005 18:08
hodzi ci o humor klozetowy czy o wampiryzm??
29-12-2005 18:15
Poszły oba. Tak czy siak, humor klozetowy rzeczywiście nie był śmieszny, a za opis fotografii mogłem dostac solidnego warna (uff). Na niejednym forum skończyłoby się to banem.
29-12-2005 18:17
█mamy szczęście że mamy takiego admina█
30-12-2005 23:35
Kolejny zapychacz HD :)
Dobra, nie będzie się podobało, usunę.
Wywalili mnie z galerii pewnego portalu o grafice jak im wysłałem to z cmentarzem...
To nieco zmieniona wersja. Lepiej z JPGiem już nie mogłem, ale widać bloki uogólnień.
31-12-2005 01:32
Jak dla mnie - to ta grafika jest taka sobie ...
Naczelny zrzęda
31-12-2005 02:02
Jest w porównaniu do reszty. Z 3DSMaxem się nie równam, ale z własnej woli nigdy się go nie nauczę. Nie mogę po prostu pracowac mając wszystkie 3 widoki i kamerę wygodnie na ekranie, ale nie mając ludzkiej biblioteki materiałów. Poza tym 3DSMax jest strasznie nieintuicyjny. Np. jak klikam w coś co ma być metakulką, to musze modelować całe przejście między obiektami. Równie dobrze mógłbym sobie to zrobić jako inny model np. przestawiając ręcznie wierzchołki (masa roboty)..

Jeszcze jedno: Jeżeli macie oglądać film Blade: Trinity, to NIE OGLĄDAJCIE TEGO G..A!!!
Straciłem 2h z życia. Punktacja filmu u mnie wygląda tak, że film na start dostaje 10 punktów, a potem punkty obcinam za minusy i dodaję za plusy. Ten film zarobił MINUS 21 punktów, ale w swoim szczytowym momencie miał minus 25. Reżyser chyba zasnął, ekipa musiała być solidnie na "kwasiku", a scenarzysta podczas pisania scenariusza napewno wąchał klej. Dobiła mnie komputerowa animacja pod koniec. Gorsza od mojej najgorszej grafiki, bo chyba na ZX Spectrum to renderowali. Lubię horrory o wampirach, dobrze. Ale ten film to przesada. Postać wampira została sprowadzona do prostego urządzenia do ssania, nieważne-co-zgarażającemu-ludzkości, które musi być zniszczone przez Grupkę-Buntowników-Wyjętych-Spod-Prawa (R) - erkę pisze, bo temu, kto wymyślił ten komercyjny slogan należy się rejestracja i pobieranie ciężkich opłat za użycie. Może wtedy byłoby mniej takich filmów: nic nie zostaje z przeciwników, ścian i szarych komórek widza.
P.S. Jeżeli kamerzysta kręciłby z ręki i nie użyto by komputerów (efekty załatwili by animacją poklatkową), film dostałby jakieś 3/10. Tylko bez animacji komputerowych trwałby jakieś 10 minut...
31-12-2005 10:52
A czemu odrazu złe... troche słaba jakość... i nie wiem czy marna textura czy za duza kompresja...
31-12-2005 13:17
Cóż za wnikliwa ocena ... :) A co sądzisz o Matrixie? :D
Naczelny zrzęda
31-12-2005 14:01
Matrix, jeżeli chodzi o film:
Częśc I - dobry scenariusz, wykonanie obleci, ma 7.5/10 i spox.
Część II - próbowano kontynuować częśc I, scenarzysta musiał się wysilić, ale będzie, 4.5/10.
Część III - kręcona na siłę, za dużo animacji komputerowych, nie obcinając punkta za błędy w efektach (diffussion textury "dymków" od kul z pistoletu, wyglądają nie jak gorące powietrze, ale jak okragłe kawałki drutu) 2.5/10.

//Sacull - wyśmienita odpowiedź :)

Admin, która texturka? Ta z okna mogę wymienic, ze gzymsów nie mam bumpmapy.

EDIT
Zamieniłem. Wersja 1.10 ;)
31-12-2005 18:13
Miałem na myśli okno ale teraz jak spójże dokładniej to wydaje mi się że jest Ok...
31-12-2005 20:29
bo to okno zmieniłem na takie z brył stałych. Kiedyś to była tekstura półprzezroczysta.
31-12-2005 20:37
I dobrze...
01-01-2006 00:05
I szczęśliwego nowego roku życzę
(spójrz na godzinę tego postu).
Że nie mam nic innego do roboty, to pisze..
01-01-2006 00:20
Ja też... ale nie tak dokładnie jak ty :P
01-01-2006 01:17
Myślisz, że ja się na jakąś imprezę wybrałem? Ściany bym tam tylko podpierał. To siedzę.

->Gracjan
Sylwester - mam dwie alternatywy: świadomośc i infra...

A w tygodniu... sprawdzian z algorytmiki, na który nie umiem NIC, z matematyki, na który nie umiem KOMPLETNIE NIC, i paru innych przedmiotów, na które nawet się nie przygotowuje, bo i tak, nawet gdybym zakuwał, dostałbym w najlepszym wypadku +3 z 0.5 punkta do oceny 4. Jak się nie uczę dostaję tróję.
05-01-2006 00:37
Ale optymista spoko taką techniką jak obrazek wyżej mógłbyś zrobić stronie do kalendarza o ile ci się chce

//Sacull - 5 ortów ... kalendarz występuje chyba (chyba, bo nie jestem chyba pewien, tak jakoś chyba taki temat odnośnie chyba tego przemknął mi chyba przed oczyma :)) w innym temacie ... :)

//Masz brzydalu poprawiłem brzydalu!!
//Sacull - No - masz szczęście ... :)
PALANCIUNIO!!:p

//Sacull - i "palantunio" jak już coś ... uważniej słuchaj reklam ... :)
12-01-2006 11:33
Prosta kompozycja Bryce + Corel.

P.S. Komputer mi się zagotował. Pentium 200MHz MMX. Stanął wiatrak na CPU. Po operacji zdrapywania stopionego plastiku z radiatora założyłem nowy wiatrak i komp POSZEDŁ. Dobra, niemiecka płyta główna Siemens.
12-01-2006 16:26
Grafik :P
12-01-2006 20:04
Nie kapuję
A sądząc po wiatraku, tam się całkiem nieźle musiało jarać. Ale mam kilka wyciągów powietrznych z kompa (3 wiatraki, 1 z tyłu obudowy, jeden w zasilaczu, jeden przy kieszeni HD).

Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.