Poznajmy się lepiej - hobby, zainteresowania

Offtop MCbx 01-01-1970 50289 260
21-11-2005 22:09
Co wy bredzicie i o czym ?
21-11-2005 22:50
Spoko, nic nielegalnego, żadne przepisy na zioło itd.
22-11-2005 16:21
MCbx napisała:
Spoko, nic nielegalnego, żadne przepisy na zioło itd.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Dziwne:D chandel koką wiesz :D nie my tu sobie bredzimo o mega ddobrym programiku:D

McBx> do czego to głównie służy?? Musze wiedzieć i czym to grozi prucz nocnych koszmarów dzisiaj cały dzień mi jest pieklielnie zimno:D mimo że mi=am kalesony i kórtke na dwoże w domciu już troche mniej
22-11-2005 20:03
Z tego co wiem, to objawy są porównywalne z dłuższym pobytem w sąsiedztwie traka do cięcia drzewa. tzn. tymczasowe lekkie rozdygotanie, dezorientacja, czasem senność, czasem odwrotnie, to zależy.
Te dźwięki są powszechnie stosowane np. na techniawach w celu mocniejszego "transa". Puszczane są pod muzykę w koordynacji z tymi laserami itd. Tak samo w innych gatunkach muzyki (np. christian rock - w celu przekazania propagandowych tekstów w podświadomość).
23-11-2005 21:25
e deche wezme to na wolkmena puszczew to w nocy mamie jak vbędzie spać i będe jej wmawiać o podwyższenie kieszonkoweko:D
24-11-2005 23:20
Miałem karte muzyczną OPL 13SX pod ISA16. Karta miała bank MIDI, ale strasznie kiepski. Nie wiedzieć czemu, instrument "okaryna" wywoływał dziwne skojarzenia i jeszcze dziwniejsze odruchy wymiotne :D.
25-11-2005 15:35
aa ten program nadaje na midi??
25-11-2005 17:25
nie, na Wave out.
26-11-2005 00:43
dziwny jest ten program a jak ktoś nieświadomy tego co robi go włączy i jednocześnie włączt tv z debatami politycznymi i usłyszy tam taki text jak ,, dopuki ja tu jestem wersalu nie będzie'' To wtedy Lepper zostanie prezydentem:(:(:(:(:(:(:(:(
26-11-2005 19:08
Znowu popełniłem obrazek...
Stopień rozjaśniania ekranu pozostawiam oglądającym.
26-11-2005 20:05
i znowu wisielce?? ale tym razem zwłoki się palą bardzo ładny spokojny obrazek (przynajmniej moim zdaniem) jak by to była fotkaa na serio to aparat by leżał a podłodze i co oznacza te 1w??
26-11-2005 21:17
Skąd ja mam wiedzieć, co znaczy lw napisane courierem. Tak wyszło...
26-11-2005 21:34
jak to skąd  przecież to ty to robiłeś
26-11-2005 21:55
Ale informacje wpadały same. Kolejny chory trans.
Gość wrzucający coś łopatą do pieca, wisielce, cienie a'la "LW" itd... Wrzucanie lW do pieca, lW do pieca itd... Jeszcze takie samoloty słyszałem, że aż smak czułem :).
Fajne człowiek ma sny, czy raczej filmiki z sobą w roli głównej (lub kamery) :D.
Gracjan, jakbym przesadzał w następnych grafikach ze śmiercią, to pisz smiało, bo innych wizji chyba nie mam. W każdym razie coś chorego...
Cholera, nic, tylko Kobierzyn. Z tego co wiem, w Morawicy/Kobierzynie/Tworkach codziennie jest szpryca, ci mniej niebezpieczni moga mieć psychoterapię ("może se pan wycinaneczkę, kurwa, wytnie?" czyli tresura), Elektrowstrząsy są stosowane, ale rzadko i tylko na ekstremalnych schizach. Chyba każdy początkujący elektronik rozładował na sobie lampę błyskową, więc to jest podobno tak samo, tylko w czerep. Wolę nie próbować :sourgrapes:. Więc fajne perspektywy. Gracjan - nie przesadzaj z tym BWGeneratorem :).
27-11-2005 00:35
teraz o ja się go jużboje zemdlałem a potem nie mogłem ustać po 32minutach.
dzijiaj leci fajny filmik zresztą go teraz oglądam podrywacze ciał chyba dobre tylko jestemm senny i skoncze w połowie filmik chory jak wszystkie inne kosmići porywajią i opanowóją ludzi też mi cuś moiz zdaniem filmik denny jedyne co im się udało to jak człowiek się zwęglą czy obraca w proch przy dziecku mam nadzieje ,że oglądasz i wymyśl coś naprawde chorego coś co wypłynie ci z głowy po 40 minutach zabawy z BGW:D
27-11-2005 01:43
Powiem Ci obrazowo:
BWG to tylko wywoływacz i utrwalacz. Negatywem są tu wszelkie "zapisy pamięciowe " wraz ze strumieniem 0 (tak nazywam muzę w tle). Odbitką jest tu zgrupowanie tego w chore wizje i ich urealnienie. Oczywiście to ma kilka innych zastosowań, np. miałem w transie ciekawe wrażenie pobytu w sąsiednim pomieszczeniu w formie gazu, co się nazywa chyba OBE.
Teraz miałem kolejną chorą projekcję, obejrzałem sobie najnowszego Pottera (ocena: 5/10 po znajomości z książką, sceny z Martą nie zauważyłem :D ), i po filmie zarzuciłem wywoływacz do kuwety :D.
Traktowałem się 5min:18sek, ale minęły ze 3 wieczności, kiedy byłem wilkołakiem i masakrowałem ludzi. okropieństwa. chyba to zrobię w grafie!
28-11-2005 21:20
ale z tobą w roli głównej  prosze
29-11-2005 08:40
Mam trudności z wymodelowaniem siebie w 3D :). chyba najbardziej pasuję do ducha z tego cmentarza, ale oczywiście potexturowanego po ludzku.
29-11-2005 18:57
niee weś wymodeluj twoją buźke:D dasz se rade
29-11-2005 20:22
w Poserze czy co? I tak wogóle miałem problemy, kiedy w niedzielę wieczór zrobiłem sobie ok. 60-krotne rozciągnięcie czasu. wszystko było wporzo do poniedziałku rano, kiedy podczas snu darłem się w łóżku, aż starych pobudziłem. I tego nie pamiętam! - uważaj na tego BWGena.

Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.