Win 3.1 - 3.11 PL

Szukam Gracjan 01-01-1970 12017 45
08-11-2005 22:27
Tsss z dymem, fajnie to musiało wygladać... :]
08-11-2005 22:48
Zmontowałem sprzet na "golasa" i power.
5 sekund. Nic. Zasilacz pracuje. Procesor delikatnie ciepły. Na monitorze pustka. Światełka na klawiaturze delikatnie się jażą.
10 sekund. Nadal nic. na monitorze pustka. Klawiatura j.w. Jakiś trzask z płyty.
25 sekund. Monitor: Pustka, głośniejszy trzask skądeś z płyty, z chipsetu zaczyna unosić się spora strużka dymu...

Procesor wsadziłem w inną płyte, odpalił bez problemu i bez radiatora :), więc sprawdziłem tylko co trzeba i wyłączyłem.
09-11-2005 23:26
urzyj karty diagnostycznej POST-test
25-12-2005 20:15
A mam dziwna żecz, uruchomile kompa na golego no i nie dziala...zasilacz sie kreci ale nie ma obrazu... wymieniam karte graficzna. 1 potem 2 potem 3 potem 4 :P sam nie wiem, 2 monitor :/ pamięci ram itp nic... dotknalem floopem do obudowy zasilacza... obraz sie pojawil :] no i od teraz stawiam floopa na zasilaczu...
Czy to normalne ?
Da się to jakoś przeskoczyć ?
Głupio mostkować floopa z zasilaczem :P
26-12-2005 00:51
Chodzi o wyrównanie jakichś potencjałów.
Kiedy praktykowałem rózne nagrania audio, łączyłem mase na nieużywanych we/wy karty z masą komputera - mniej szumów.
28-12-2005 23:55
zlutuj zasilacz z flopem bo to musi być uziemnione a tak ryyzykujesz życie swoje i swojego kompa i zobacz ilo kanałowe masz gniazdko jak starezwykłe dwu kanałowe to ma prawo się tak dziać i wymaga to uziemniaenia a jak masz 3 kanałowe czyli dwie dziury i jeden bolec to niepowinno sie tak dziać

//Sacull - autor chyba już zapomniał o swoim wątku, a "gdy kota nie ma, myszy charcują" :) -> temat zamykam.

Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.