Rozmawiajmy ze sobą 2 [poprawiony]

Offtop Admin 01-01-1970 34336 227
30-03-2006 23:23
Kod stosowany na grupach dyskusyjnych...

Jeszcze ciekawostka: jak kupić dobry komp w AMW: wziąć najgorszego trupa (to, na co się nawet nie chce patrzeć) i sprawdzać, co w środku. Mi się tak ostatnio udało ustrzelić Pentiuma 233 (obejrzałem sobie ne nim film), i Celerona 300. Ktoś wsadził płytę od Celka w stara obudowę AT marki Optimus myśląc, że podłączy...
31-03-2006 01:02
Wiele takich produktów się pojawiało i szybko znikało. Powód? Niewielkie zastosowanie, niedopracowanie a cena kosmiczna. JA wisizałem w jakiejś gazecie np. monitor 3D. Miał on denną rozdzielczość, a kosztował ponad 20tys$ Pozatym prawie żadna aplikacja nie wykorzystywała jago mozłiwosći. Co do okularów to ja osobiscie nie miałem, ale z tego co słyszałem miały kiepskie odświerzanie, tak, że szybko oczy bolały. Pozatym wątpie w jakość obrazu w takich okuklarach. I nie w każdej grze mogły by się przydać.
03-04-2006 22:59
Odnośnie podpisu...
a, co mi tam... rzucę...
tzw. GotKod.
//Sacull - "łał", choć mi to nic nie mówi ... :D

Odnośnie elementów...
Wszelki sprzet zastępujacy myszkę i myszką nie będący, głośniki naokoło głowy (to było niezłe, ale mało gier mogło to obsłuzyc i trzeba było mieć specjalną karte w PC), to wszystko takie "sezonówki"... a niektóre mogłyby byc sukcesem.
04-04-2006 20:49
Najlepsze słuchawki korzystają z techniki, dzięki której nie potrzebne są słuchawki wokół głowy, a i tak dźwięk jest przestrzenny.
04-04-2006 21:02
to ja sobie podłączyłem do kompa monofoniczny TV (jako front speaker), parę głośników dookoła TV (jako front speakers) i drugą z tyłu jako REAR. Niektóre DivXy jak w kinie.
05-04-2006 17:27
Czasami mono jest lepsze od dźwięku 3D ... :)

Ciekawe jak to by było, gdyby skonstruować gramofon odtwarzający (oczywiście z odpowiednio przygotowanych płyt) dźwięk przestrzenny ... pięcioma igłami :D
Naczelny zrzęda
05-04-2006 20:37
są juz o wiele lepsze rzeczy na świecie , np: SACD (płyta CD z dźwiękiem 6 kanałowym) Dolby Digital, no i nie zapomnijmy o odpowiednim piecu 24bit-96Khz .
Taki dźwięk w rzeczywistości jest podawany jako mono na kazdy spiker tylko ze amplituner odpowiednio go dekoduje i rozdziela w odpowiedniej jakości ... wiele by mozna pisac jeszcze o sprzęcie i muzyce, ale moze kiedys ... ;)
01-05-2006 13:44
Dobra, o czym żeśmy gadali przed awarią?? :)
02-05-2006 23:32
Ooo, i kolejna awaria mnie ominęła - choć to raczej dobrze, bo bym znów narzekał na straty :D
Naczelny zrzęda
03-05-2006 00:19
zaaz się wku:upset: zdenerwuje !! i tu wywalyło moje posty :upset: niby nowy serwer taaa nowa obudowa heba
03-05-2006 09:16
Gracjan napisał/a:
zaaz się wku:upset: zdenerwuje !! i tu wywalyło moje posty :upset: niby nowy serwer taaa nowa obudowa heba


Gracjan, była awaria poszły posty nie płacz już nad tym... (gdzie tam, "rycz" ile wlezie :D - Sacull)
03-05-2006 11:54
JA tez sie WK*@!*@#!!!  :upset::upset:
-----
CZEMU robici backupy RAZ NA 2 MIESACE??? :(

//Sacull - edytuj !!!
03-05-2006 13:47
A wiesz, ile trwa nagrywanie na streamer?
Ktoś pokazywał mi stary prototyp napędu taśmowego z wczesnych lat 90tych, z taśmami po 200GB, to było coś jak połączenie magnetofonu szpulowego i projektora. Krowa zajmowała całe biurko, a 1GB taśmy nagrywał się w 11 godzin! (port LPT). Więc ten Seagate Admina pewnie jest nieco szybszy, ale i też wolny.
03-05-2006 13:48
Strona nie jest sprzed 2 miesięcy tylko sprzed 2 tygodni!!! :D
03-05-2006 18:31
W ramach testowania przesyłania obrazków rzucam swoją grafikę.

Aha. I jeszcze jedno:
JEŻELI PLIK NIE CHCE SIĘ DOŁĄCZYĆ ZA PIERWSZYM RAZEM
- edytuj swój post
- dołącz do edytowanego postu jeszcze raz plik
- wyślij plik.
U mnie ta metoda działa.

Cholera, nie chce się przesłać. Twierdzi, że JPG jest niedozwolony. EXE też...

Zobacze, czy z tagów IMG działa...



P.S. dobrze, że Ostatniej Wieczerzy nie dałem :D.
03-05-2006 20:07
No i działa... :|
03-05-2006 21:26
A tak a'propos nad ta grafiką siedziałem ostatnio.
Dziwne, że podobno exeki przyjmuje, ja próbowałem i nie wyszło.
04-05-2006 16:29
HMM, 3GHZ, 1GB RAM, Rx800 256MB i kilka starych maszyn :)
-----
I pytanie: Czy da się połączyc 2 Radeony x800 na PCI-E  w trybie SLI, jeśli ma się tylko 1 slot PCI-E i 3 takie złącza (są co 2 miejsca na PCI, pod sobą), i do czego one służą? (skala 1:1) :
______________________
|...........................................|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|______________________|
PCI-E

//Sacull - zacznij w końcu edytować posty, a nie piszesz jeden za drugim !!! - ostatnie ostrzeżenie i będe zmuszony dać "warna", serio ...
P.S. Coś graficzka Ci nie wyszła :)


//Haker - AAA!! MAM WARNA!! CO JA TERAZ ZROBIĘ? CZY TO KONIEC??? CZY JUŻ UMARŁEM??? BĘDĘ MIAŁ BANA? AAAA!!! :bigeek:
04-05-2006 19:45
Chodzi o mój render czy o ASCII ART?
co do ASCII Artu na forum - zamiast spacji kropki o kolorze tła!
Radeony łączyło się chyba jakimś "kartą-mostem".
04-05-2006 20:10
Jest błąd w fusionie (dotyczący uploadu plików) a nad jego usunięciem pracuje sztab ekspertów.


Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.