Śmieszny [ 1.2]

Offtop Admin 01-01-1970 33763 178
30-07-2008 01:07
Jak bluzgać to bluzgać :). Daję nawet filmik z VMWare przekompresowany XVidem.
30-07-2008 02:18
hehehe dowej tego więcej xD
30-07-2008 16:37
Nie mam, ale szukam, szczególnie tych słoneczników :)
30-07-2008 20:19
na jakiej zasadzie to działa ?? :D
30-07-2008 23:31
Prawdopodobnie zmniejszanie. Spróbuj zmniejszyć jakiś kontrastowy obrazek w Paincie. Ładne schody? Więc ludzkość wymyśla coraz to nowe algorytmy mające tych schodów nie zrobić. I wychodzą skutki uboczne: Pozostawianie grup pikseli o pewnych współrzędnych, rozmywanie innych, przy czym po rozmiarach obrazka matematycznie da się pokazać jakich itd.
30-07-2008 23:56
próbowałem to zmniejszyć w pańcie xD ale nic z tego
31-07-2008 00:13
Proste - Paint wykorzystuje najbardziej prymitywny algorytm redukcji pikseli. Windows robi nieco inaczej, dodaje jakieś rozmycia i... wychodzi.
31-07-2008 00:36
heh ;] zobacze co z tym jak będzie ikspek :D może by napisać jakiś kreator :D
31-07-2008 01:07
Jeżeli kminisz algorytm pamiętaj też o tym zjawisku, że XPek czasami ma gdzieś jaka jest przezroczystość i czy w ogóle jest, a sam se dobiera kolor, nie wiem po jakich kryteriach.
31-07-2008 12:38
A nie jest to czasem obrazek zakodowany progresywnie?
Wtedy Windows zamiast pomniejszyć obrazek po prostu odczytuje ostatnią warstwę obrazka.
02-08-2008 01:12
właśnie nie :/  sprawdzałem już taką możliwość
05-08-2008 23:22
000h Księga DiskManagera przez MCbxa spisana Anno Domini 2008.
001h Zaprawdepowiadam.wam Nadejdzie taki czas i godzina taka nadejdzie, kiedy to miejsce wolne się skurczy i nowego twardziela poszukiwać będziecie.
002h Wtedyż to potfór z BIOSu głebin się wyłoni barierą 8 gigabajtów zwany i dysku odgryzie częśc lwią, nie puszczając systemu doń.
003h Lub gdy kontroler MFM nowy dysk poczuje, lecz nieznanymi ścieżkami znaczonyż on będzie, a niskoformat z BIOSu kontrolera niewykonalny się stanie.
004h Jeżeliż więc flash BIOSa rady dać nie daje, musi stać się wyjaśnione, dlaczego musi się stać to, co stać się musi (R).
005h Albowiem wtedy po Internetu bagnach brodzić będziesz szukając DiskManagera Ontracka dzieła.
006h I znajdziesz OnTracka, lecz patrz na wersję, bowiem dedykowana do producenta dysku będzie najlepiej współpracować.
007h Azaliż wersje uniwersalne nieposłuszne są, czyniąc szkodę w FAT pozwalając plikom rodzić się i rosnąć, zaś tylko bombą formatu da je uśmiercić.
008h Lub też, co szczególnie młode osobniki cechuje, zablokowaną funkcję LLFu mają, czyniąc je dla MFM próżnym jako ten krzem brzęczący...
009h Takoż do MFMu i LLFu zawsze poluj na starsze wersje 3.x i 4.x numerem znaczone, a numer będzie z 198x roku...
00Ah Po czym zabootuj DOSa i uruchom DM.EXE, aczkolwiek Simple Instalation wybierz wtedy tylko, gdy musisz.
00Bh Advanced Installation zrobi zaś to samo, pozwalając na jedyną wolność w więzieniu geometrii translacji - partycji własnych zdefiniowanie.
00Ch Kiedyż to dyski sformatowane się staną, DiskManager osiądzie w MBRze, i stamtąd będzie sądzić OSy i bootdiski.
00Dh Takoż po restarcie porucze otrzymasz, i je wykonasz, albowiem DiskManager każe teraz źródłu OS instalować, i sam straż na obecnością jego na hDD sprawuje.
00Eh Gdy zaś ESC naciśniesz, próżną próbę poczynisz bootowania z dysku próżnego.
00Fh Lecz gdy obcy system wpuścisz, bez DiskManagera wiedzy, dysk próżny widzieć będziesz jako ten bemben grzmiący.
010h I będziesz musiał bootdysk odmienić, by DiskManager i w nim rządy niepodzielne sprawował.
011h I gdy program asemblerowy nieuważny, bezpośrednio się do dysku odnoszący bez Wielkiego Pośrednika DiskManagera zapytania, zawieszony zostanie.
012h Albowiem BIOS drugiego MFM kontrolera, zawistny o dysku istnieniu DOSowi nie powie, tako DiskManager 3.x DOSowi sekret ten wyda.
013h Lecz i to sekretem DiskManagera jest, albowiem na żadnym piśmie manuala tego nie napisano, i w żadnej mowie supportu nie wypowiedziano.
014h I jakoż DiskManager włądcą teraz jest, takoż pamięć RAM niską używa, jako i na starcie niebieskiego okienka rykiem znać o sobie daje
015h Jakoż złodziej zarówno, jak i chirurg maskę nosi, tak DiskManager za wirusa MBRu uznany być może.
016h Takoż powstrzymaj rączego MKSa, albowiem nie ma kroku w tył, gdy zamach na Pośrednika wykonasz!
017h I ani bootloadera, ani wielosystemu, ni BIOSu Setupu w programu postaci, ni serwisowej partycji ni cofania nie będzie, kiedy DiskManager swe miejsce zajmuje.
018h I nie będziesz instalował systemu innego, któy wiecej w Boot-sector kładzie, acz wciąż BIOSem się posługuje.
019h Wtedy to bowiem Pośrednik zamazany zostanie, i dysk stanie się jako ten krzem brzeczący itede...
01Ah I gdy systemu pulpit swojego ujrzysz, Qapla! z pełnym sumieniem powiedzieć możesz.
01Bh Lecz gdy barierą 528MB jest, karty z ROMem translacji ochotnym użyć łatwiej.

01Ch Tak mi dopomóż BOOT RECORD FAILURE!

(R) - Zdnaie z muszeniem wynalazkiem zaprawde K. jest, z którymż to i X. na GG opowiadanie o końcu świata my pisalim.

P.S. Nigdy więcej wina przed pisaniem FAQ!
12-08-2008 01:51
Wysyłam mój cover kvltowego :D utworu Iron Maiden - Fear Of The Dark (grałem gitary), komentujcie, niech coś się dzieje na tym forum ;P
Od środka nagrania zabrakło mi sił i zrobiła się kupa ale co tam :smilewinkgrin: / also on wrzuta: http://www.wrzuta.pl/audio/4RzrotSrrd/aluminium_virgin_-_fear_ov_the_dark_iron_maiden_cover

BTW: http://pl.youtube.com/watch?v=7FJCGN8D2fg - hehehe :smilewinkgrin:
14-08-2008 05:37
Nie no, nieźle! Ja na FL bym tak nie potrafił ;)
Haker, zrób sobie jakiś pseudo artystyczny, czy nazwę zespołu... Teraz padło mi na myśl z niemca, którego się nigdy nie uczyłem, fajnie nawet brzmi jako nazwa zespołu metalowego: Durchfall :D
ROTFL...
Bo to naprawdę może nieźle brzmieć, ale znaczenie jest fatalne... Gorzej niż "Kalesony Boga Wojny", "Schemat ideowy gwoździa" czy "Osobista bielizna Geringa" - autentyki to są.
A hasło na niemieckiej Wiki jest od razu :D.
14-08-2008 20:33
Nagrywane było pod Cubase :)
Co do nazw, jest pagan-trv-nazi-blackmetalowy band o nazwie "Wśród Majestatu Starych Dębów", to dopiero padaka, teksty niemieckie, strona angielska, nazwa polska :D
14-08-2008 21:32
To jeszcze rozumiem... Ale "Ciemna strona pomidora" czy "100tvarzy grzybiarzy" (chyba tak się pisało) albo "Mocz Tenora" (jeszcze wiem skąd ten tytuł pochodzi) to już masakra.
A Durchfall to znaczy po niemiecku SRACZKA.
Co do języków to często są gry w 3 językach: Black Mirror: napisy po polsku (nieudolnie), dialogi po angielsku, menu po czesku.
15-08-2008 15:53
"Schemat ideowy gwoździa" - gdzieś już słyszałem tę nazwę:P
Ciemną stronę pomidora też znam, a ten "Mocz Tenora" też wiem skąd wzięła się nazwa hehe, może lepiej się nie przyznawać:D
15-08-2008 19:17
To jest z książki, chyba "Dzikie białko" Chmielewskiej, z momentu, w którym Duńczyk pokazał na kaszankę i krzyknął: "KAŁ-BASA". "Mocz Tenora" był jedną z odpowiedzi zdziwionych widzów.
16-08-2008 21:25
co to za błąd????
16-08-2008 21:29
Brak pliku "Function Filesize" :)




Brak pliku... pisze wyraźnie... napisz lepiej w jakich okolicznościach go dostajesz..

Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.