ANTYKATOLICKA SKUNKSICA ROZSPRZEDAJE URSYNOWSKI MAJĄTEK NARODOWY - TYLKO U NAS OPISUJEMY UKRYTE POWIĄZANIA Z RODZINĄ CODEWICZÓW [NIE FEJK!]

Giełda Księżniczka Ola 13-08-2018 265 0
13-08-2018 11:44   (Edytowano: 16-09-2018 21:08 )
Ystävällisin tervehdys paavi Johannes Paavali II: n fanit seminaarissa, joka on omistettu ajatuksilleen ja näyttämöstään.
Mam ci ja problem. Kto wie, ten wie, a kto nie wie - nie musi wiedzieć, jaki (choć jakieś 213,7% członków społeczności wortalu Stare Programy i tak wie, ocb).
Ja jednak nie mam dużo pieniędzy. Oczywiście ircownicy mogą zauważyć, że no jak to co ty wygadujesz, przecież kupujesz działkę na RODos za śmieszne pieniądze xD. Tylko, że kredyt na ta działkę jest rozłożony na bodaj 5 lat, rata jest śmiesznie mała, oraz większość raty pokryta będzie przez moich rodziców, którzy będa sobie użytkować tę działkę i w ogóle. Nie zmienia to jednak faktu, że w związku z wcześniej wspomnianym problemem potrzebuję pieniędzy. Nie, że jakiejś większej sumy od razu, ale przydałoby się mieć. Pierwotnie planowałam wziąć pożyczkę, ale w związku z w/w, raczej mi nie dadzą kolejnej. Nie chcę zresztą wpędzać się w spiralę długów czy coś.
Dlatego z bólem serca, ale muszę się pozbyć mniej mi się już podobających/potrzebnych/wstaw-tu-swoje-kryterium rzeczy, i to - niestety za pieniądze. Tak, niektóre te rzeczy dostałam za darmo. Nie, to nie oznacza, że mam się skulić w kąciku i zapłakać ze wstydu.

Co do wysyłki: duże rzeczy - odbiór osobisty, pfcode wam dowiezie, albo ja przywiozę, ale wtedy oddajecie mi dodatkowo koszt dojazdu (jeśli poza Warszawą), z zaokrągleniem do najbliższej setki (wiecie, że człowiek się męczy podróżując?);
Motywowane jest to choćby tym, że, no, trudniej znaleźć pudła, i paczki byłyby cięzsze, i dochodzi koszt wysyłki, i w ogóle. I trzeba czekać, wiedząc, że nie mamy wpływu na osobę transportującą. Co istotnie irytuje mnie, jak cos kupuję, więc nie życzę tego nikomu.
Średnie i małe - wysyłka Pocztą Polską, przez Paczkomaty albo też mogę przywieźć, ale to przy okazji. Czy coś. Albo pfcode.

1.Rzeczy gargantuiczne, duże i ciężkie - dźwig załatwiacie sobie we własnym zakresie:
1.1. Macintosh SE - 4 MB, NIE-FDHD, dysk Quantum Fireball SE 6.4S (6.4GB); sama jednostka centralna - nie mam zapasowych peryferiów wejścia, a będą mi potrzebne.
Przywiezion z mroźnej, północnej Szwecji (konkretnie z przedmieść Sztokholmu), pociągami, promem i samochodem pfcode. Na komputerze jest zainstalowany polski System 7.1
UWAGA: na komputerze znajduje się dosyć znany wirus SevenDust - nie mam opcji usunąć w chwili pisania tego. Ani w ciągu najbliższych 2137 miesięcy.
Do kompletu dorzucę oryginalny dysk twardy z tego komputera - MiniScribe 8425SA, 20MB; działa, jest wykrywany ale nie ma tablicy partycji(?).
                        Cena: 500zł, bo mniej więcej tyle wyniosła mnie podróż promem z Nynäshamn do Gdańska.   ZAREZERWOWANY DO 11 PAŹDZIERNIKA
1.2. Atari 1040STF w pudełku po 520STFM Discovery Pack, z większością zawartości Discovery Pack również, dodatkowo oryginalny NeoDesk 3 (dyskietki, manual, ulotka), wewnętrzny adapter dysku twardego SCSI <-> ACSI z Mega ST, oraz monitor SM124 i mysz. Monitor ma, o ile pamiętam, zgięty pin we wtyczce jeden, ale bez ruszania tego wszystko działa; mysz wymaga przeczyszczenia.
                        Cena: 250zł
1.3. Odtwarzacz LaserDisc + LaserKaraoke Pioneer CLD-150K; działa, ale nie kręci płytą.
                        Cena: 200zł; za 400zł dostaniecie dodatkowo wszystkie trzy rzeczy, które mam na LD;
1.4. Syntezator cyfrowy Korg DS-8; sprawny, acz albo trzeba mu baterię wymienić, albo jest w glitch mode; tutaj przykład tego, jak działa.. Bonusowo - statyw!
                        Cena: 300zł - za tyle go kupiłam onegdaj, w dokładnie takim samym stanie.
1.5. Telewizor 15-cali Sony KV-1484MT, Trinitron, z pilotem (acz zgubiłam klapke od baterii :(), umie w NTSC, ma wejścia RCA i RF.
                        Cena: 50zł
1.6. Gramofon automatyczny Yamaha P-320, bez pokrywy, czarny, warto wymienić wkładkę.
                        Cena: 100zł
1.7. Magnetofon ZRK Tonette, z pokrywą, nietestowany - nie mam taśmy z nagraniem monofonicznym; włącza się, więc jak mniemam działa. O ile pamiętam, przy okazji mogę sprawdzić.
                        Cena: 45zł
1.8. Power Mac G5, 2x 2.0GHz, PCI-X, 2GB, Mac OS X 10.5.8, jeden dysk 80GB. Grafika nie pamiętam jaka, jak ktoś będzie zainteresowany to mogę włączyć i sprawdzić.
                        Cena: 350zł
1.9. IBM 3174-81R - kontroler terminali (z angielska "Kontroler Ustanowienia", lol), umie w TCP/IP. SNA, Token Ring, podłącza się do AS/400 tesz i w ogóle jest fajny, o ile się ma terminal i do czego podłączyć. Czego ja nie mam. Włącza się, pokazuje jakieś kody błędów/IPLowania, w stacji jest dyskietka z oprogramowaniem.
                        Cena: 250zł (na amazonie kosztuje nieco ponad 300... dolarów :P A na ebayu można znaleźć za jakieś 130-150 tychże)
1.10. Kamera Sony Betamovie BMC-100P; w walizce(!), ale nietestowana. Zasilacza/ładowarki baterii/innych bogactw brak, jest sama kamera (z baterią), instrukcje.
                        Cena: 150zł
1.11. Mikrokomputer klasy IBM PC oparty na płycie głównej MSI MS-6163, z 3dfx Voodoo 3 8MB na pokładzie, mikroprocesorem Intel Pentium III 550MHz (slot1), pamięcią 196608 (według BIOSu)/196084 (według Windows 2000), do tego Creative Sound Blaster Live! CT4830 na PCI oraz 3Com EtherLink III na ISA; stacja dyskietek 3.5" oraz 5.25" - obie niepodłączone; zasilacz luksusowej marki Astec SA250-3545-2288A. Wszystko sprawne. Bez dysku twardego. Interesting tidbit: o ile pamiętam, mniejsza stacja dyskietek pochodzi z SGI Visual Workstation 320 :>
                        Cena: 150zł
2. Rzeczy średnie, mniejsze i pomniejsze - odpada wynajęcie Pudziana:
2.1. Klawiatura i mysz (oraz dwie pasujące do niej podkładki - tak, muszą być specjalne - jedna niestety podrapana, nie moja wina) Sun typu 4, nietestowane.
                        Cena: 130zł (randomowa aukcja z eBaya to 99 dolarów + sziping, więc chyba nie jest tak źle)
2.2. Hohner MSE-1, czyli klon Casio CSM-1. Prosty moduł muzyczny. Działa zarówno pod gniazdkiem, jak i na baterie.
2.3. Digidesign Digi 001 - amatorski interfejs audio i/o + midi do Pro Tools; sam moduł interfejsu, kabel (jeden haczyk zepsuty, ale działa], karta PCI; współpracuje z MacOS / Mac OS X, jak i Windows XP. Można używać jako hipsterskiej karty dźwiękowej - jest program do przekierowywania wyjścia każdej aplikacji do niego. Potencjometr głośności wyjścia słuchawkowego trzeszczy; inne ficzery nietestowane.
2.4. Xbox 360 Elite - nieprzerobiony, płyta główna ma inny klucz, niż napęd optyczny(!), jednostka centralna z zasilaczem.
2.5. Solaris 2.5 Server SPARC Edition SMCC - komplet płyt wraz z manualami (jedno pudełko), do tego inny komplet manuali Desktop SPARC, też we własnym pudełku.
                        Cena: 140zł
2.6. Zestaw 10-ciu dyskietek ośmiocalowych, nagranych, sądząc po naklejkach, ok./między 1990-1992; prawdopodobnie mających związek z tworzeniem muzyki (Fairlight CMI? coś innego). Ja nie mam napędu ani nic do tego.
2.7. Dekoder Canal+ Dassault Syster P2 z kluczykiem.
                        Cena: 25zł                                                 
2.8. Sun Ray 2, sprawny, w sumie nigdy nie użyty. Komplet w pudełku.
                        Cena: 25zł
2.9. Palmtop HP iPAQ h1915 - sprawny, w pudełku z instrukcjami.
2.10. Płyta główna Gigabyte 970A-DS3P, nigdy nie użyta, w pudełku; kilka razy wyciągnięta, aby sobie popaczeć. Mogę - o ile jeszcze mam - dorzucić nietestowanego Athlona II i stockowe chłodzenie od Phenoma II.
                        Cena: 140zł
2.11. Karta sieci bezprzewodowej Linksys WMP54G (2.4GHz, 802.11g) na PCI, nietestowana.
                        Cena: 5zł
2.12. Karta sieci ethernet 3Com EtherLink III 3C509TP, ze złączami RJ45 i AUI, na ISA; posiada kość ROM, napis na niej głosi - najprawdopodobniej - "INTEGRA-Boot V3.0a UNIX Etherlink III SKU". Nietestowana.
                        Cena: 10zł
2.13. Karta dźwiękowa jakaś z napisami "SOUNDFORTE" i "VIBRA-16-02", z układem Creative ViBRA 16 (CT2501-TDQ). Ma suwaczek głośności. Nietestowana.
2.14. Karta sieci ethernet 3Com EtherLink III EISA 3C579-TP, jak nazwa wskazuje na złącze EISA, z interfejsami AUI i RJ45, nietestowana bo prędzej asie zacznie brać hormony, niż ja zdobędę maszynę z EISA.
                        Cena: 35zł
2.15. Karta graficzna+akcelerator 3D Diamond Monster Fusion, czyli Voodoo Banshee, 16MB, na AGP. Nietestowana.
                        Cena: 45zł
2.16. Karta dźwiękowa Terratec Base-1, na ISA, sprawna. Oparta na układzie Analog Devices AD1816AJS. Można do niej dodać moduł z radiem FM, jak i [na raz!] moduł syntezy wavetable. Pozłacane gniazda i śledź.
                        Cena: 15zł
2.17. Karta graficzna+akcelerator 3D oparty na układzie S3 ViRGE/GX2, nietestowana.
2.18. Karta interfejsu IEEE1394a, czyli FireWire 400, Pinnacle Systems Booster 2B 2.2, na PCI, sprawna.
                        Cena: 15zł
2.19. Karta sieci ethernet oparta o układ Realtek RTL8139D, nietestowana.
2.20. Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster AWE64 CT4520, sprawna.
                        Cena: 30zł
2.21. Karta interfejsu SCSI + RAID Mylex AcceleRAID 250, z wewnętrznym złączem 68pin, 8MB pamięci cache, oraz mikroprocesorem serii Intel i960 na pokładzie. Podobno sprawna.
2.22. Karta graficzna na 8-bitowe złącze ISA, oparta na układzie Paradise PVGA1A. Sprawna.
                        Cena: 20zł
2.23. Elektryczna maszyna do pisania Olivetti ET Personal 55, z taśmą, sprawna, umie w polskie znaki!
2.24. Mikroprocesor 32-bitowy Intel i486 25MHz (SX798), sprawny.
                        Cena: 30zł
2.25. Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster 32 Plug&Play na złącze ISA, z bodaj 2MB dołożonej pamięci, sprawna.
                        Cena: 55zł
2.26. Mysz szeregowa kulkowa firmy noname model 260, obsługuje protokoły Microsoft Mouse oraz Mouse Systems. Brandowana logotypem NTT System LTD.
2.27. Mysz szeregowa kulkowa Escom Design Mouse KT53-DM001, być może obsługuje protokoły Microsoft Mouse oraz Mouse Systems. Brandowana oczywiście logotypem firmy Escom.

Jak coś jeszcze zdecyduję się sprzedać, to dopiszę.

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku, zaloguj się.