Humorek

Offtop PitekWaleczny 01-01-1970 50047 264
29-10-2005 21:28
Jedno z Krakowskich liceów. Jak powiem więcej, to możliwe, że mnie belfry rozsadzą, a może i nawet wysadzą w powietrze (na dywanik).
29-10-2005 22:45
a kto znajdzie to przeciesz mało znana stronkka. Bez urazy adminku :D
29-10-2005 23:22
taa, mało znana, ciekawe. Znają mój nick, to wpiszą w googlach i już jest. Ponadto jeden z nauczycieli wykazuje podejrzane zainteresowanie abandonware'm :-)
29-10-2005 23:54
to ja będe rozsyłał twj nik i będzie na ciebie:D (ŻART)
A co ci nauczyciele mają do czepiania się:confused::upset::confused:
30-10-2005 00:02
Moga się przyczepić do czegokolwiek.
Ja coś napisze "nie tak", ci zobaczą i:
Informatyk może mnie udupić za użycie instrukcji GOTO w programie, choćby nie wiem jak doskonały był;
Fizyczka może mnie udupić za nierozwiązanie zadania po jej myśli;
Matematyczka może mnie udupić za użycie w zadaniach wzorów z chemii;
Chemiczka odwrotnie;
Historyk może za wszystko, np. że nie jestem ładną dziewczyną :)
Anglica może mnie uwalić za to, że ma schize (ONA ma, nie ja!).
Ta od Ruskiego, że zwiewam z olimpiady, na którą zostałem ewidentnie wypchnięty.
Nauczycielka od polskiego, że obraziłem [tu wpisz nazwisko poety lub filozofa za wyjątkiem Wojaczka, Gethego i Nietzschego].
Wystarczy?
30-10-2005 18:03
nie:D
Fajnie masz w szkole:D
30-10-2005 23:38
To jeszcze nic. W gimnazjum były inne zabawy:
1. Rysowanie fajnych obrazków z tyłu zeszytu (jak znajdę dam skany), z cyklu "Latające Jelita", "Fekalia w Akcji", "Karykatury" itd...
2. Wiercenie dziur nożyczkami w ławkach i krzesłach na wylot (musiało byc na wylot), mój kumpel za pomocą długiego wiertełka przez ścianę nazewnątrz budynku szkoły, w 3 osoby (praca w grupach ;) ) przez gipsościanki działowe i drzwi.
3. Łapanie much (ja i jeszcze parę osób).
4. Robienie muchom z pkt. 3 wiwisekcji (ja, kumpel znany z pociągów do takich spraw, czasem drugi kumpel jak nie puścił pawia przy pierwszym cięciu :D ).
5. Podrzucanie wyników operacji na biurku nauczycielowi.
6. Dmuchanie w zwiniety w tutkę bilet autobusowy - jak odpowiednio zwinąć, to dźwięku nikt nie zniesie dłużej jak minutę :).
7. Przekazywanie sobie na "podaj dalej" fiolki z mąką, z etykietką z arabskimi napisami i znaczkiem BIOHAZARD (to przeprowadzaliśmy, jak była nagonka o wągliku). Nikt sie nie nabrał :(((.
31-10-2005 21:42
u nas to standart;] Facetke od religi Jadzie (śostre zakonną) wnerwiliśmy tem że, narysowaliśmy na tablicy pentagramy trzy szustki i napis elo satan:D Wyzwała nas wszystkich w klasie od satanistów i heretyków B) A jak odchodziła od tablicy morzna było zobaczyć jej obrys z papierowych kulek na tablicy (żuje się papier a potem się go świga:D)
31-10-2005 21:46
Naszemu klechowi w gimnazjum przylepiliśmy kiedyś na sutannie nalepkę pokemona. Po 2 tygodniach nalepka nadal tam była!
31-10-2005 21:54
:lol:to on się myje?? ja nie moge jakiś brudas:) ale fajnie to wyglądało na mszy kziądz z bulbazałrem na dupie:lol::lol:
31-10-2005 22:03
Dostał naklejkę z takim grubym, kamiennym weżem, więc akurat zaspokajało jego marzenia :D
31-10-2005 22:07
ej:D to budzi złe skojżenia:D ten pokemon to onyx przyzna sie że zbierałem to w wieku 7 lat :D
31-10-2005 22:09
Mój kumpel w 6 podstawówki, ale na nudnych lekcjach jeszcze w 1 kl gimnazjum wyciągaliśmy gameboya i zabijali czas grając w tą gladiatoro-nawalankę.
31-10-2005 22:15
to tak jak ja tesz game boy color ja red przeciwnik blu i graliśmy w multi player przez ir-de:Dmoja mama tego gemboya chyba z 14 razy odbiera ła w sekretariacie :D
31-10-2005 22:31
U nas nie było z tym problemu. na plastyce można było grać, ile dusza zapragnie.
Plastyka, Sztuka, czy Wiedza o Kulturze, wszystko jedno.
02-11-2005 16:29
Kurde no to miałeś fajnie nawet:D.
Ej i co to za ponury opis

"Kocham śmierć, bo tylko ona na mnie czeka..."

dziewczyne sobie znajdź :)

i jak chcesz zobaczyć co potrafi HTML zobacz artykuł mojego autorstwaB) ale nie na tej stronie tylko na innej podam ci linika
...:::http://www.delux.livenet.pl/readarticle.php?article_id=4:::...

dołANczam kursd htmla
02-11-2005 18:52
->Gracjan
I tak nikt by ze mną oko-w-oko dłuzej nie wytrzymał :) .
No comments.
Kurs mam.
02-11-2005 22:09
a ten kurs tak tylkod se wrzuciłem :D
,,I tak nikt by ze mną oko-w-oko dłuzej nie wytrzymał'' ja by m dał rade
02-11-2005 22:49
Ciekawe. Chyba, że lubisz długie opowiadania o najnowszych filmikach GORE, horrorach, krwi, rzezi, satanistach, terrorystach, Czarnobylu, zagładzie itp.
znałem tylko jedną osobę, o podobnych zainteresowaniach.
P.S. Ten gość kiedyś podczas lekcji rozwalił sobie cyrklem mały palec u lewej reki tak, że mięcho wystawało i krew się lała. I nie przez przypadek! On sobie to z własnej nieprzymuszonej woli dźgał i kroił!

Kiedyś w osiedlowym LANie udostepniłem Texańską Masakrę Piłą Mechaniczną. Na drugi dzień na przystanku widze dwóch z sąsiedniego krańca osiedla, jeden wyraxnie zdegustowany (zbiera mu się na wymioty), drugi podekscytowany opowiada:
"No i ten gość pokroił tego na wózku inwalidzkim, a kobitka zaczęła drzeć się i uciekać! Ten jeszcze przejechał tego na wózku tak, że  mu flaki wypadły prosto na twarz, normalnie wspaniały film!"

U mnie sytuacja nie zdarza się tak czesto, bo wolę się nie odzywać, niż doprowadzić kogoś do roznoszenia Ptasiej grypy (puszczenia pawia).
03-11-2005 19:17
Texańską Masakrę Piłą oglądałem to ma yć straszne (cięcie ludzi)??
Mało jest takich filmów:D ale na szczęście sąB)
masz jakieś liniki??

Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.