Rozmowy, rozmówki i debaty niesejmowe ...

Offtop Sacull 01-01-1970 34191 236
17-06-2006 22:32
Ja często korzystam z "czystego" HTML'a, ale znalazłem płytkę z Office 2000 i zainstalowałem FrontPage. 
17-06-2006 22:40
Haker, to nie wirus, ale gnojarz sysa. Nie infekuje, tylko gnoi.

Spróbuj może dostać się do dysku poleceniami INLINE - można tak fajnie zapaskudzić komuś dysk, niestety nie znam adresowań.
Dama z łasiczką rządzi! Prąd też! Kurka u mnie nawet 12V iskrzy bo kosinus fi podbierają na liniach :). A rozłożyły mnie spleśniałe elektrony, które przeciera się szczotką :D.

A ostatnio zrobiłem sobie... NIEZEROWALNY LICZNIK STARTÓW KOMPA. Wyflaczyłem miernik ciepła ze starej kotłowni i wmontowałem licznik magnetyczny w zatokę 5.25", a następnie podłączyłem przez przekaźnik do 12V. Jak się ktoś bedzie chciał dostać mi do kompa, po włączeniu zasilania licznik przeskoczy o pozycję więcej i będe wiedział :). a nie da się go zerować.
17-06-2006 22:44
No, ale kasuje plik COMMAND.COM (tzn. czyści jego zawartość). Planuję go "stuningować" tak, żeby sformatował dysk albo skasował WSZYSTKIE pliki *.sys :D
17-06-2006 22:52
no jak mcbx łachocze żarówke to w elektrowni  sie śmieją:p
yya poco ci licznik??
weź dwa woltomieże takie po 10 czy 15 zł rozbruj i wstaw same ekranii w klapke 5.25 podłącz jednego pod 5 a drugiego pod 12 v
następnie termometr elektroniczny tak samo z ekranikiem a końcówke na cpu
podświedl diodami na niebieszko i masz fajny pnel informujący
18-06-2006 13:05
Ale mnie chodziło o licznik właczeń kompa. Dzięki temu widze, że jak zostawiłem np. na 30, a po powrocie do domu mam 31, to wiem, że mi ktoś grzebał.
18-06-2006 13:12
no:D nielebiej schować kabel??:D
18-06-2006 15:08
to biurko, które widziałeś na filmiku jest tak wspaniale zaprojektowane, że włożenie jakiegokolwiek kabla wymaga półgodzinnego celowania wtyczką na slepo za biurkiem.
18-06-2006 22:59
znam to tylko ja mam dzure w podłodze która prowadzi do sypialni rodziców bo tam jest wtyczka do neostradki ;] a ja mam kompa na góże więc jeżeli za bardzo chałasuje to ciągnąza kabel z drógiej strony
naszczęscie mój wujek ma hurtownie elektryczną i modem z gniazdkiem mam połączony cztero żyłowym kablem ekranizowanym zbrojonym o długości 20 metrów :D
19-06-2006 00:02
U siebie mam dwa kompy, które muszą mieć net: właściwy i ten do ściągania. A mam jedno gniazdko. Przebiłem się za tą ścianę z segmentem (meblościanką), tam jest pokój, w którym kimam, i stamtąd ciągnę net na komp do ściągania.


I uważaj, bo jesteśmy wszyscy na cenzurowanym! Inet jest cenzurowany. Jak inaczej można wytłumaczyć następujace fakty, które w dodatku wystąpiły zaraz po dojściu do władzy Kaczora?
- Forum Onetu, zazwyczaj zawsze działające i sprawne, coraz częściej nie działa z "powodów technicznych". Ponadto, kiedyś publikowało nawet najdebilniejsze wypowiedzi, a dziś mało co. Dyski się zapchały? To po cholerę usuwaliście w 2002 texty Wena i innych (kto czytał kuma). Jo wom tego niy zopomne!
- Zniknęła strona pewnej encyklopedii (ewz.koti.com.pl, Encyklopedia Wiedzy Zakazanej)
- na s[TumuSzeDAćcenzurY]a.ath.cx pobąkiwano o regulaminie. Dawno nie byłem, moze na tym antykatolickim, antyreligijnym (wogóle anty-) forum już jest regulamin.
- Aby teksty ze zbrodnia.of.pl o polskich seryjnych wróciły, trzeba było 2 miesiące. Teraz znów ma problemy z aliasem.
- Jako SROM (Stały Rottena i Ogrisha Maniak :) ) informuję, że w czasie inwazji Jerzego Wędrowniczka Krzaka na Irak ucięto łeb rottenowi, wraz z nim Rotten Library, z moim ulubionym działem "Religion".
- Ogrish od kiedy zmienił stronę nie daje materiałów kompromitujących amerykańców. Nagle zaczął takze rozkręcac interesy. Czy ktoś nie kupił może przychylności serwisu?
- A co się stało z paroma innymi stronami, z Forum-Abraxas (NIE zespołu rockowego!) począwszy? Dlaczego administracja musiała "z przyczyn niezależnych i narzuconych z góry" zamknąć stronę i forum? Jedyne kopie tekstów udostępniam ja pod przykrywką innego nicka [jakby ktoś spotkał, to f...n88] i niejaki B...a, Googlujcie a znajdziecie.
- w szkołach program Cenzor nie chce dopuszczać do s..a.ath.cx i innych stron antykatolickich*
- Znajoma prowadziła dość kontrowersyjny blog, co prawda takich jest duzo, ale teraz częsciej znikają, niż się pojawiają.

* - program na tyle głupi, że na te katolickie też nie wpuszcza :D.

Więc ogłaszam, co nastepuje:
- Posiadamy duże dyski. Nie kosztuje ściągnięcie triala programu o nazwie Teleport PRO lub darmowego winHTTraka. Tymi programami zgrywam takie strony na przyszłośc, gdyby zaraz je obcięto. widząc teksty z A... to posiadanie przeze mnie kopii okazało się zbawienne. Ponadto wyobraźmy sobie sytuację, gdy robimy jakiś wazny referat czy zadanie, a braknie nam netu? przywracamy z archiwum i mamy.

- Komentarze na Onet, by doszły, najlepiej wysyłać co najmniej 10x10, czyli po dziesięć razy z 10 nicków. polecam doskonały program MacroMagic.
- itd...
19-06-2006 10:23
Dobre - ale ja się niestety nie przyłącze - mój 4 gigowy dysk nie za wiele może pomieścić :D ... ale wypowiedź godna podziwu ...
Naczelny zrzęda

Luk

19-06-2006 17:44
Dostałem ok. 100 dyskietek 5,25". Znajdują się na nich dziwne rzeczy.
5 dyskietek UNISYS, napis na jednej z nich:

BTOS/CTOS PROT MODE BOOT DISK
CHAR/GC003 VIDEO

15 dyskietek DESC i napis:

BTOS SYSTEMS 27080/3780 RJE

Około 60 dyskietek z plikami *.COB

I kilka których DOS nie czyta.
W jakim formacie mogą być te dyskietyki? Żadnych dyskietek DESC i UNISYS DOS nie czyta... może jakiś UNIX?
19-06-2006 18:03
COB to programy w COBOLU.
Może odczyta CP/M?
BTOS/CTOS:

CTOS (Convergent Technologies Operating System) is a character based,
multi-processing, pre-emptive multitasking, true message-based,
microkernal OS. multi-user operating system developed by Convergent.
Convergent was formed in 1979, by a small group of ex-Intel and Xerox
PARC staff.  Unisys purchased Convergent Technologies in 1986.
CTOS was supplied by BULL & Unisys.
19-06-2006 18:05
A da się je sformatować w ogóle?

Luk

19-06-2006 18:08
Są też jednostronne dyskietki... może to z jakichś maszym CP/Mowych?
Hakrer, narazie nie zamierzam ich formatować.
Z tej dyskietki nie da się bootować systemu.
19-06-2006 18:10
Z boot disk?
Może jest uszkodzona? Zabezpiecz ją tymczasowo przed zapisem i przeanalizuj Nortonem Disk doctorem (surface test). Jak wykryje bady, ich leczenie może zwalić system.

Luk

19-06-2006 19:47
Może ktoś mi udostęnić obraz dyskietki CP/Mowej? Ten na FTP nie działa...
tak samo jak obraz dyskietki diagnostycznej na IBM PC/XT.
Ciekawe... Norton Disk Doctor też jest jakiś wadliwy...
19-06-2006 20:49
Może nagrywasz na uszkodzonej dyskietce lub masz rozkalibrowaną stację?
Jedna z dyskietek CP/Mowych z FTP działa, sam ją sprawdzałem, ciągnie ją nawet 386.

Luk

19-06-2006 20:50
Ale nie mogę otworzyć jej WinImage'iem. A ndd nie działa mi nawet na DOSboxie.
19-06-2006 20:56
WinImagem? Mam jeszcze pliki, które rzucałem na FTP i nie są pouszkadzane. Dziwne...

Luk

19-06-2006 21:02
Ściągnij, i zobacz...

Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.